У Львові для незрячих людей адаптували документальний фільм

У Львові для незрячих людей адаптували документальний фільм
25 Грудня 2015
Друкувати цю новину

У суботу, 26 грудня, у кінопалаці «Копернік” відбудеться презентація документальної кінострічки “Північна Америка: народжені непокірними” каналу “Discavery”, яку адаптували спеціально для незрячих глядачів

“Новизною заходу є те, що кінострічка адаптована для незрячих і слабозорих людей додатковою звуковою доріжкою – аудіодискрипцією (тифлокоментарем), який містить опис зображуваних на екрані подій та допоможе їм зрозуміти картину, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей і релігії ЛОДА Христина Береговська.

Над адаптацією стрічки попрацювала творча група у складі автора тифлокоментаря і диктора Олександри Бонковської – актриси Національного театру ім. М. Заньковецької,  диктора Олександра Кузьменка, який також є актором цього ж театру, звукорежисера Юрія Саєнка та консультанта Оксани Потимко – представника обласного осередку “Української спілки осіб з інвалідністю”.

Організатори сподіваються, що започатковані львів’янами новації у сфері культури підхоплять інші регіони України.

Усіх охочих подивитися документальну кінострічку запрошують у кінопалац “Копернік” о 15:00. Вхід вільний, інформує прес-служба ЛОДА.

Львівська газета

  Категорія: