У Луцьку особи з інвалідністю орендуватимуть автомайстерню

19 Вересня 2017
Друкувати цю новину

У Луцьку особи з інвалідністю орендуватимуть автомайстернюГромадській організації «Автомобільний клуб людей з інвалідністю «Поршень Волині» планують надати пільги на оренду двох автомобільних боксів на Ковельській, 8.

Про це йшлося 17 вересня під час засідання постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації.

За словами начальника відділу управління майном міської комунальної власності Алли Грабко, громадська організація займається переобладнанням автомобілі для осіб з інвалідністю, також вони ремонтували автомобілі для АТО.

«Громадська організації «Автомобільний клуб людей з інвалідністю «Поршень Волині» орендує два автомобільних бокси на вулиці Ковельській. Там вони ремонтують автомобілі. Звичайні автомобілі переобладнують для людей з обмеженими можливостями. Також організація залучає до цієї роботи осіб з інвалідністю. Окрім того, мені відомо, що ця організація ремонтувала автомобілі для АТО», – зазначила Алла Грабко.

Відтак, комісія підтримала проєкт рішення про надання пільг.

До слова, підтримує громадську організацію не лише міська влада. Відтак, нещодавно «Поршень Волині» отримав від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» набори викруток, ключів, комбінованих інструментів, гідравлічний прес, зварювальний напівавтомат та ще багато інших незамінних у щоденній роботі інструментів.

Волинські новини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар