У Луцьку особливі дітки досліджували старе місто

20 Червня 2017 Друкувати цю новину

У Луцьку особливі дітки досліджували старе містоУ Луцьку дітки з синдромом Дауна та іншими порушеннями взяли участь у квесті старим містом.

Про це повідомляють організатори заходу.

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк», в якому взяли участь діти з особливими потребами, їх батьки та активна луцька молодь.

Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд.

За умовами квесту, кожній з них запропонували 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам належало відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі.

Допомагав командам підказками перший в Україні студент із синдромом Дауна, лучанин Богдан Кравчук. Нині хлопець успішно здобуває фах історика у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Серед споруд, які пропонували упізнати в нинішньому Луцьку - будинок луцьких підприємців Кронштейнів (сучасний Медичний коледж), синагога, костел святих Петра і Павла, кам’яниця «Пекло» (будинок розпусти у давнину) та інші.

Найшвидше впоралася з завданням команда «21-ий кадр», яку сформували члени ГО «Даун-синдром».

Друге місце у квесті дісталося команді «СуперСтар», а третє - у команди «Ейфорія».

Переможці отримали дипломи за участь у квесті, а також квитки на науково-популярну лекцію «Quantum» від партнерів - Мистецького об'єднання «стендаЛь».

V24

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук