У Луцьку оголосили конкурс для творчих дітей

29 Квітня 2013
Друкувати цю новину

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує конкурс для творчо-обдарованих дітей з особливими потребами віком 7-17 років – «Повір у себе, і у тебе повірять інші».

Мета конкурсу – формування світогляду у дітей з особливими потребами, сприяння самовизначенню і самореалізації, виявлення творчих здібностей дітей та виховання у них відчуття прекрасного через створення власноруч творчих робіт.

Для участі в конкурсі необхідно подати творчі роботи: малюнок, аплікацію, гравюру, малюнки, виконані технікою графіки, художню вишивку, вироби виконані технікою різьблення, ліплення, випалювання, оригамі, вироби з бісеру та соломки. Про автора роботи повинні бути  обов’язково зазначені такі  відомості: прізвище, ім’я та по-батькові учасника, дата народження, назва роботи, адреса проживання, контактний телефон, місце навчання.

Прийом робіт триває до 20 травня 2013 року. Роботи подаються до Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: пр. Соборності, 18 (праве крило ДРАЦСу) щодня, крім вихідних з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер) та з 8.00 до 16.00 у п’ятницю.

Переможці будуть відзначені цінними подарунками у Міжнародний день захисту дітей – 1 червня 2012 року.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за номером телефону: 25-60-42.

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (256 042, 290 548)

Луцька міська рада

  Категорія: