У Луцьку можна отримувати гроші, допомагаючи людини з інвалідністюм

10 Березня 2015
Друкувати цю новину

6666666666wБезробітні лучани мають змогу робити суспільно-корисну справу й отримувати за це кошти. Гроші дають за допомогу людини з інвалідністюм, якщо їх супроводжувати у поліклініки, аптеки, магазини, ринки, державні установи та допомагати користуватися громадським транспортом.

Оплата праці безробітних передбачена згідно із рішенням Виконавчого комітету Луцької міської ради «Про організацію громадських робіт у 2015 році».

У Проєкті йдеться про громадські роботи як вид суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах. Фінансуються громадські роботи за рахунок коштів бюджету міста Луцька та грошей Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію.

Реалізовуватиме рішення Луцький міський центр зайнятості та Волинський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії».

Як запевняють чиновники, проєкт рішення «Про організацію громадських робіт у 2015 році» винесли на розгляд тому, що на сьогоднішній день є потреба в супроводі осіб з інвалідністю по зору.

Зауважимо, торік таким добродіям-помічникам у Луцьку заплатили 34,8 тисячі гривень, працювали 15 лучан.

Волинські новини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар