У лікарні Чернівецької області облаштовують палату для людей з інвалідністю

5 Вересня 2022
Друкувати цю новину

У лікарні Чернівецької області облаштовують палату для людей з інвалідністю. сторожинець, лікарня, палата, пацієнт, інвалідність

Представники організації “Лідер” разом з партнерами. Джерело: Facebook/Валентина Добридіна

У Сторожинецькій лікарні Чернівецької області облаштовують палату для людей з інвалідністю. Для цього закупили поручні, кріплення для раковини, поворотне дзеркало й відкидне сидіння для душу.

Про це Суспільному розповіла голова громадської організації людей з інвалідністю “Лідер” Валентина Добридіна.

За її словами, у лікарні виділили одну кімнату у терапевтично-неврологічному відділенні. У палаті буде окрема зона для душу та вбиральні.

У лікарні Чернівецької області облаштовують палату для людей з інвалідністю. сторожинець, лікарня, палата, пацієнт, інвалідністьФото: Валентина Добридіна

На Сторожинеччині найбільше людей з інвалідністю, зокрема осіб, котрі пересуваються на кріслах колісних.

“У палаті буде все облаштовано так, щоб пацієнт з інвалідністю, почував себе гідно та міг отримати послуги й не турбувався про те, що в нього можуть виникнути проблеми”, — каже Валентина Добридіна.

Вартість ремонту — приблизно 160 тисяч гривень. Обладнання продовжують купувати. Дати відкриття палати немає, планують завершити роботи найближчим часом.

Що відомо

  • Благодійники з Японії AAR Japan, котрі працюють над проєктом “Підтримка людей з інвалідністю в умовах війни”, закуповують елементи доступності. Ремонт роблять коштом американського проєкту “Захист людей з інвалідністю в умовах війни” та обласної організації “Лідер”.

Наталія Спатарь

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар