У Ладижині пройдуть Перші відкриті літні Спортивні Ігри Вінниччини з паралімпійських видів спорту серед осіб з інвалідністю

25 Червня 2020 Друкувати цю новину

28-29 серпня 2020 року в місті Ладижин Вінницької області на підтримку Паралімпійського руху, відбудуться Перші відкриті літні Спортивні Ігри Вінниччини з паралімпійських видів спорту серед осіб з інвалідністю (можна сказати обласні Паралімпійські ігри). Організаторами змагань виступають спортивний клуб "Сіндо" та Вінницький регіональний центр "Інваспорт" за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і Ладижинської міської ради.

Як повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Сергій Брушніцький, змагання відбудуться з 5 видів спорту. Це: легка атлетика (біг, метання спису, штовхання ядра); стрільба кульова, (з пневматичного пістолету Crosman C11); стрільба з лука; пауерліфтинг і триатлон.

У Ладижині пройдуть Перші відкриті літні Спортивні Ігри Вінниччини з паралімпійських видів спорту серед осіб з інвалідністю

У змаганнях беруть участь особи з інвалідністю міста Ладижин, Вінницької області та запрошені спортсмени з інших регіонів України.

До участі у змаганнях запрошуються особи з ураженням опорно-рухового апарату (ДЦП, особи на візках, особи з ампутацією), з порушенням зору, з ментальними розладами.

Особи на візках змагаються у визначених для них видах спорту на візках.

Змагання відбудуться у трьох вікових категоріях юнаки 8-12 років, юніори 13-15 років та дорослі від 16 і старше.

Для всіх категорій передбачені різні види спорту у яких можна себе проявити. Учасники змагаються у різних категоріях відповідно нозологій.

Кожен учасник може змагатися у різних видах спорту, але не більше трьох.

Повідомляється, що заявки на участь у змаганнях приймаються до 10 липня 2020 року. Реєстрація припиняється 10 липня 2020 р. о 23.59 за київським часом.

Положення про змагання знаходяться в усіх відділах спорту Вінницької області. Усю інформацію стосовно участі у змаганнях бажаючі  можуть отримати у Сергія Брушніцького.

Для зацікавлених осіб та організації є можливість підтримати наші змагання фінансово або матеріально, адже обладнання та інвентар для проведення змагань частково потрібно буде купувати, нагородна атрибутика ексклюзивна та виготовляється під замовлення. Кожному переможцю та призеру передбачено нагороди та подарунки. Участь у змаганнях безкоштовна.

Сергій Брушніцький закликав усіх зацікавлених писати, телефонувати, звертатись. "Будемо раді бачити вас на на Перших Спортивних Іграх з паралімпійських видів Вінниччини Ладижин-2020".

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.