У Києві створять нові центри реабілітації для осіб із інвалідністю

by Alex Troshanin | 23 Лютого 2021 12:03

Цього року в Києві розпочнуть роботи зі створення нових центрів реабілітації для осіб із інвалідністю. Заклади будуть надавати послуги як для дітей, так і для людей, старше 18 років. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Торік ми заклали кошти для створення центру в Подільському (на проспекті Правди, 4) та Деснянському (на вул. Закревського, 3) районах. Окремо передбачили фінансування для закладу на вулиці Юнкерова в Оболонському районі, як філіалу міського центру реабілітації дітей із інвалідністю. Ремонтні роботи заплановані також у Дарницькому районі, причому на двох об’єктах. Перший – для дітей з інвалідністю, другий – для дорослих. На вулиці Миропільській, де розташовується психіатрична лікарня, частину приміщень передали Департаменту соціальної політики. Після процесу реорганізації та ремонту об’єкту тут буде заклад для повноцінної реабілітації дорослих», – зазначила Марина Хонда.

На її переконання, Центри для дорослих – це нагальна та важлива потреба, яка має бути вирішена. Перш за все, ці заклади створюють для людей, які не можуть бути працевлаштовані в більшості сфер. У таких центрах вони зможуть виконувати нескладну роботу та отримувати за неї кошти. Таким чином вирішується кілька проблем: дитина зайнята, отримує реабілітацію та соціалізується, а батьки можуть займатися своїми справами чи працювати.

За словами Марини Хонди, підготовчі роботи – переважно, юридичне обґрунтування та проектування центрів – на завершальному етапі. Зокрема, планується, що Центр на вул. Миропільській почне діяти вже цього року.

Перелік закладів реабілітації, створення яких розпочнеться 2021 року:

Дарницький район

Деснянський район

Подільський район

Оболонський район

Джерело https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_stvoryat_novi_tsentri_reabilitatsi_dlya_osib_iz_invalidnistyu/

Source URL: https://naiu.org.ua/u-kyyevi-stvoryat-novi-tsentry-reabilitatsiyi-dlya-osib-iz-invalidnistyu/