У Кишиневі відбувається історична подія. Кращі захисники прав жінок зустрілися на субрегіональних консультаціях «Пекін + 25»

10 Вересня 2019 Друкувати цю новину

4 та 5 вересня у Кишиневі (республіка Молдова) відбулась субрегіональна зустріч присвячена підготовці до 25-ої річниці прийняття Пекінської декларації.

На зустрічі зібрались представники та представниці урядів та громадянського суспільства  з України, Молдови, Румунії, Вірменії, Грузії, Білорусії та Азербайджану для обговорення спільних досягнень та викликів у впровадженні Пекінської декларації, а також з метою розробки підсумкового документа, що описує ключові досягнення, прогалини та проблеми в її впровадженні.

Учасники та учасниці мали можливість більш детально обговорити досягнення та виклики семи країн-учасниць за шістьма напрямами Пекінської декларації: насильство над жінками та дівчатами; бар’єри, які обмежують доступ жінок та дівчат до публічних послуг; роль ЗМІ, включаючи соціальні медіа, у питаннях гендерної рівності; залученість жінок до інновацій, наукових досліджень, інформаційних технологій та доступ до фінансових ресурсів; участь жінок у прийнятті рішень; жінки, мир, безпека.

Участь у субрегіональній зустрічі взяла представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Людмила Фурсова,  яка мала можливість на міжнародному рівні поділитись викликами для України у впровадженні Пекінської декларації стосовно жінок та дівчат з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.