У Києві обговорили проблеми реформування протезно-ортопедичних підприємств краю

17 Вересня 2014 Друкувати цю новину

Тернопільське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство не варто штучно об’єднувати з іншими подібними підприємствами.

На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк на засіданні круглого столу на тему "Реформування сфери державних протезно-ортопедичних підприємств". Його провели з ініціативи комітету Верховної Ради України у Києві 10 вересня.

Як повідомив очільник області під час телефонної розмови, на засіданні акцентували увагу на заходах, які необхідні для покращення роботи даних підприємств.

«Є відповідна постанова Кабінету Міністрів, яка стосується проведення реформування ортопедичних підприємств. Однак, на даний час йде жвава дискусія щодо штучного об’єднання Тернопільського експериментального протезно-ортопедичного підприємства з Львівським», - зазначив голова ОДА.

За словами Олега Сиротюка, експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, яке працює на Тернопільщині, має хороші показники ліквідності, досвідчений персонал та кваліфіковане керівництво. Заклад обслуговує понад 20 тисяч осіб з інвалідністю.

Під час засідання він наголосив, що протезно-ортопедичні підприємства потрібно підтримувати та сприяти їх роботі.

«Ми сподіваємося, що за результатами обговорення, під час круглого столу Міністерство соціальної політики по іншому підійде до бачення реформи, і врахує наші позиції» - наголосив Олег Сиротюк.

Тернопільська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.