У курсі з інклюзії відкрито 6-й модуль

17 Вересня 2018 Друкувати цю новину

У курсі з інклюзії відкрито 6-й модульУ курсі з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів відкрито 6-й модуль.

Зокрема, для перегляду вже доступна лекція “Діти із комплексними порушеннями розвитку”.

У ній лекторка Наталія Гладких розповідає про те, які комплексні порушення можуть мати діти і які форми подачі матеріалів можна використовувати, щоб допомогти цим дітям у навчанні. Також окремі відео присвячені структурі індивідуального заняття з дитиною з комплексними порушеннями розвитку і порадам, як провести таке заняття.

Окрім того, лекторка пояснює, у чому полягає індивідуальний психолого-педагогічний супровід дітей з комплексними порушеннями, як розробляти індивідуальний навчальний план, а також  що таке тактильні книги, книги “досвіду” та комунікативний паспорт дитини та як їх застосовувати у навчанні.

Зареєструватись на курс можна за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше в курсі відкрили лекції про запобігання булінгупро підтримку дітей із травматичним досвідомпро активізацію мозку дитини і дітей з порушеннями мовлення.

Курс “Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами” створений у партнерстві ГО “Смарт освіта” із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проєкту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Наталія Гладких – тифлопедагог Спеціальної загальноосвітньої школи “Надія”, кандидат педагогічних наук, організатор проєкту “Разом” курсу із підготовки спеціалістів з інклюзії, методист інклюзивного табору Space Camp та ГО “Бачити серцем”.

Нова українська школа

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.