У Кропивницькому свої таланти демонстрували учасники фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Весняні мрії»

2 Березня 2018 Друкувати цю новину

У Кропивницькому свої таланти демонстрували учасники фестивалю творчості дітей та молоді з інвалідністю «Весняні мрії»

У Кропивницькому, в залі обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся Відкритий міський фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Весняні мрії». Конкурсанти демонстрували усі свої таланти: співали, декламували, розповідали гуморески, виконували фортепіанні композиції, інструментальні твори на скрипці, акордеоні, показували яскраві хореографічні постановки.

Можливість продемонструвати свої таланти дітям та молоді з інвалідністю у пісенній та музичній творчості, хореографії та театральному жанрі надали Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Народна академія творчості людей з інвалідністю», КПНЗ «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» та обласна організація Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Союз організацій осіб з інвалідністю України» за підтримки Управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

Привітати учасників фестивалю завітали заступник міського голови Наталія Дзюба та голова громадської організації «Народна академія творчості людей з інвалідністю» Ельміра Небесна.

Після завершення конкурсної програми усі учасники отримали подарунки та дипломи лауреатів від організаторів фестивалю

Міська ради міста Кропивницького + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук