У Кремінній працюватиме проєкт «Їжа на колесах»

28 Листопада 2018 Друкувати цю новину

У Кремінній працюватиме проєкт «Їжа на колесах»Проєктом місцевої парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ «Їжа на колесах» передбачено доставку їжі за місцем проживання або до пунктів обігріву самотнім, паліативно хворим людям, громадянам похилого віку, особам з інвалідністю і тим, хто опинився у складних життєвих ситуаціях (безхатченки, вимушено переміщені особи, малоімущі).

Два-три рази на тиждень обіди доставлятимуть до місця проживання зазначеним особам. Послугою скористається майже 100 людей, яких визначили згідно з інформацією, наданою територіальним центром з надання соціальних послуг, а у випадках низьких температур, їжу підвозитимуть до пунктів обігріву.

Протягом двох років волонтери-парафіяни разом із працівниками територіального центру роздавали продукти харчування нужденним. З досвіду з’ясували, що значна частина таких людей не може самостійно приготувати собі їжу, а в більшості випадків приготувати обід чи вечерю у таких людей через брак коштів ні з чого.

Як повідомляє прес-служба Кремінської районної державної адміністрації, спільна діяльність членів релігійної громади та соціальних працівників базується на християнських принципах і цінностях, а допомога буде надаватись нужденним, незалежно від віросповідання чи будь – яких інших особливостей.

Урядовий кур'єр

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.