У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців з питань працевлаштування людей з інвалідністю

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців з питань працевлаштування людей з інвалідністю
25 Травня 2016
Друкувати цю новину

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців з питань працевлаштування людей з інвалідністю

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізують Міжнародний проєкт «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців з питань працевлаштування людей з інвалідністю

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

В рамках проєкту, 17 травня 2016 року на базі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю, м. Краматорськ, відбувся одноденний тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю. Організаторами виступили ВГО НАІУ та Донецька обласна організація осіб з інвалідністю.

В роботі заходу взяли участь понад 30 учасників – представники державних установ соціального напрямку міста та області, департаментів ДонОДА, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, обласного та міського центрів зайнятості, приватні підприємці, керівники та фахівці кадрових служб заводів, фірм, підприємств різних форм власності та установ міста і області, а також громадських організацій людей з інвалідністю. Провела тренінг Лариса Байда, начальник відділу ВГО НАІУ.

Під час заходу його учасників було поінформовано щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміни стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері. Також було обговорено можливості підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю на ринку праці, необхідність об’єднання зусиль соціальних партнерів для повноцінної реінтеграції осіб з інвалідністю у суспільство.

У Краматорську пройшов тренінг для роботодавців2

Кращих роботодавців, які надали найбільшу кількість робочих місць для осіб з інвалідністю в ході реалізації проєкту ТЕАМ у Донецькій області, нагородили грамотами та дипломами Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України.

Відгуки  учасників тренінгу:

Валерія Конько: Добре, що цьому питанню приділили увагу! Зараз знайти роботу молодому спеціалісту дуже важко! Впровадження інноваційних методів в питаннях створення власної справи та працевлаштування людей з інвалідністю досить актуально.


Ганна Зайцева: Дякуємо ВГО НАІУ за допомогу людям з обмеженими можливостями у пошуках роботи та працевлаштуванні.


Андрій Улꞌяненко: Дані семінари допомагають направити людей з інвалідністю в правильне русло і довести громадськості, що ми є повноцінними членами суспільства.


Андрій Цариценко: Семінар викликав позитивні враження. Навіть ті люди, які десятки років знаходяться в інвалідному русі, дізналися багато нової інформації про інвалідність та працевлаштування людей з інвалідністю.


Надія Поламарчук: Дійсно, багато пізнавального. Життя не стоїть на місці. Вразило те, що ніхто з присутніх не залишив семінар раніше встановленого часу. Представники соцслужб не приховуючи, відзначали, що про 80% з почутого не знали. Такі семінари дуже корисні і необхідні всім нам.

Прес-служба ДООІ ВОІ СОУ

  Категорія: