У Ковелі для дітей з особливими освітніми потребами створять інклюзивно-ресурсний центр

by Наталія | 11 Липня 2018 10:57

У Ковелі для дітей з особливими освітніми потребами створять інклюзивно-ресурсний центрНа 39-й сесії міської ради прийнято рішення про створення у Ковелі комунальної установи «Ковельський інклюзивно-ресурсний центр», яка функціонуватиме на базі закладу загальної середньої освіти №8. Також було затверджено Статут центру.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський повідомив, що саме цей заклад обрано не випадково, адже тут є відповідна матеріально-технічна база. Педагоги школи мають значний досвід роботи з дітьми з інвалідністю. У новоствореній установі працюватиме семеро фахівців. Фінансування здійснюватиметься за рахунок субвенції державного бюджету. Для оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсного центру виділено 185,6 тис грн.

У Ковелі проживає понад 230 дітей з інвалідністю, які нині охоплені дошкільною освітою, відвідують загальноосвітні навчальні заклади міста або здобувають освіту у домашніх умовах, тобто перебувають на індивідуальному навчанні.

Новостворений центр співпрацюватиме з іншими установами та громадськими організаціями, які діють в нашому місті та опікуються дітьми з інвалідністю.

Ковельська міська рада

Source URL: https://naiu.org.ua/u-koveli-dlya-ditej-z-osoblyvymy-osvitnimy-potrebamy-stvoryat-inklyuzyvno-resursnyj-tsentr/