У Конча-Заспі відбувся фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016»

8 Червня 2016 Друкувати цю новину

У Конча-Заспі відбувся фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016»У Міжнародний день захисту дітей голова Київської обласної ради Ганна Старикова разом з головою обласної державної адміністрації Максим Мельничук разом та начальником Служби у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації Сергієм Андріяшем взяли участь у святковому гала-концерті учасників ХХІІ щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016», який відбувся у ДП «Клінічний санаторій «Жовтень», що у Конча-Заспі.

Участь у фестивалі взяли понад двісті дітей з фізичними вадами віком від 6 до 17 років з різних куточків Київщини. У Конча-Заспі дітлахи оздоровлювалися близько двох тижнів. За цей час вони встигли підготувати унікальну виставку творчих робіт, на якій презентували власноруч зроблені вишивки, вироби з бісеру, художні малюнки, різнопланові декоративні вироби. Гості оглянули виставку і побажали дітям подальших творчих успіхів.

«Ви – неймовірні. Надзвичайно щирі та відкриті. А ще дуже розумні і талановиті. Я щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, наснаги та добробуту. Будьте щасливі та обов’язково вірте у власні сили», - наголосила голова облради Ганна Старикова.

Київська обласна рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук