У Кіровограді відкрився перший літній табір для особливих діток

11 Серпня 2015 Друкувати цю новину

5 серпня на території Свято-Успенського храму, що в парку Крючкова, відкрився перший на території обласного центру літній табір для дітей з особливими потребами «Джерельце надії».

Для дітей у таборі проводять різноманітні соціалізуючі та розважальні заходи. Також з дітками у храмі проводять молитви.

Організували табір активісти благодійної організації матерів дітей-осіб з інвалідністю «Серце матері».

Враженнями від першого дня роботи табору поділилась у Фейсбуці голова благодійної організації Людмила Шукрута. «Велику радість відчуває дитина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття і пізнання. Діти знаходить нових друзів, відкривають новий етап літніх канікул – це відпочинок у нашому таборі! І Ми щиро вітаємо дітей, батьків та наших друзів з початком відпочинку у таборі «Джерельце Надії"!», - написала пані Людмила.

Волонтери «Громадської варти» передали діткам національний прапор, підписаний бійцями з одного з блокпостів кіровоградського 17-го мотопіхотного батальйону.

Бібліотекарі кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка також долучилися до важливої справи - підтримки "особливих" дітей, організувавши цікаві майстер-класи. Під керівництвом бібліотекарів діти із задоволенням виготовляли різнокольорових метеликів з паперу та складали капелюхи "справжніх самураїв" з газет.

Рідний Кіровоград + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.