У Харкові обговорять питання забезпечення окремих прав осіб з інвалідністю у контексті європейських стандартів

28 Березня 2014 Друкувати цю новину

03.04.20143 квітня 2014 року о 10.00 у Харкові в актовій залі Держпрому (2 під'їзд, 2 поверх, пл. Свободи, 5) відбудеться зустріч представників громадськості і органів державної влади, присвячена обговоренню державної системи працевлаштування осіб з інвалідністю і питанням наближення українського законодавства у сфері забезпечення окремих прав осіб з інвалідністю до європейського рівня. Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» у рамках проєкту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав осіб з інвалідністю» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».Зустріч проводиться спільно з Всеукраїнським громадським об'єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України»

У дискусії приймуть участь: фахівці Харківського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Харківського міського центру зайнятості, Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, керівники і члени місцевих громадських організацій осіб з інвалідністю та директори підприємств, на яких працюють люди з інвалідністю.
До уваги учасників заходу будуть запропоновані аналітичні матеріали експертів проєкту з огляду сучасного законодавства про зайнятість осіб з інвалідністю і судової практики, а також розглянуті основні ідеї адаптації окремих положень європейських актів із забезпечення умов праці людям з особливими потребами.

Модератори заходу: Валерія Кохан, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень, керівник проєкту; Вікторія Назаренко, генеральний секретар Національної асамблеї осіб з інвалідністю України.
Попередня реєстрація учасників триває до 15:00 2 квітня 2014 року.

Метою проєкту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав осіб з інвалідністю» що здійснюється Харківською міською ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Європейської програми є – перегляд законодавства про працю осіб з інвалідністю на основі стандартів ЄС і досвіду держав ЄС, розробка нових підходів до розуміння державної системи працевлаштування, діяльність з наближення законодавства ЄС до законодавства України.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.