У Івано-Франківську планують створити “Соціальне таксі”

11 Квітня 2018 Друкувати цю новину

У Івано-Франківську планують створити "Соціальне таксі""Соціальне таксі" - спеціально облаштований транспорт, призначений для людей з інвалідністю.

Основною метою надання послуги «Соціальне таксі» є поліпшення соціального обслуговування одиноких громадян, які проживають самі та не мають родичів у місті Івано-Франківську, або перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі; хворим з хронічною нирковою недостатністю, які потребують гемодіалізу; особам з інвалідністю по зору І, ІІ групи; особам, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, палиць і особам, які у зв’язку із захворюванням не можуть самостійно пересуватися, що підтверджується висновком ЛКК.

Основними завданнями послуги "Соціальне таксі" є:

  • забезпечення, у межах своїх повноважень, реалізації завдань у сфері соціальної допомоги окремим категоріям громадян та створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з інвалідністю;
  • підвищення рівня мобільності окремих категорій громадян та осіб з інвалідністю шляхом надання їм послуг з транспортування;
  • створення умов щодо поліпшення якості життя окремих категорій громадян.

Заявки на послугу "Соціальне таксі" приймаються та виконуються в межах міста Івано-Франківська та прилеглих сіл: Угорники, Микитинці, Крихівці, Вовчинець, Хриплин:

- за телефонами 53-24-41 та 75-01-26 не менш, ніж за 2 дні до виїзду за вказаною адресою;
- з понеділка по четвер (з 8.00 – 12.00, 13.00 - 17.00);
- у п’ятницю (з 8.00 – 12.00, 13.00 - 16.00);
- субота, неділя та державні свята – вихідні.

При цьому вказується день, час, початковий та кінцевий пункт маршруту, час виїзду та наявність супроводжуючої особи, а також приймається письмова заява від користувача. Одна особа може скористатися послугою не частіше ніж 2 рази на місяць, крім транспортування до закладів охорони здоров’я - 2 рази на тиждень.

Прийом заявок здійснюється соціальним робітником територіального центру, який забезпечується телефонним зв`язком та базою даних одиноких громадян, які проживають самі та не мають родичів у місті Івано-Франківську, або перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі; хворих з хронічною нирковою недостатністю, які потребують гемодіалізу; осіб з інвалідністю  по зору І, ІІ групи; осіб, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, палиць і осіб, які у зв’язку із захворюванням не можуть самостійно пересуватися, що підтверджується висновком ЛКК, які є мешканцями міста Івано-Франківська і прилеглих сіл: Угорники, Микитинці, Крихівці, Вовчинець, Хриплин та перебувають на обліку в департаменті соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради.

Івано-Франківська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.