У Харкові пройшов міжнародний турнір серед тенісистів-візочників

15 Липня 2015 Друкувати цю новину

Міжнародний професійний тенісний турнір «Kharkov Open» серед тенісистів-візочників пройшов 10-12 липня на тенісних кортах «Парк».

19b0a6a4

У турнірі взяли участь 12 чоловіків і вісім жінок з України, Молдови, Польщі та Туреччини, серед них і міністр молоді та спорту Молдови Сергій Афанасенко.

Змагання пройшли в індивідуальних і парних заліках. В індивідуальному заліку серед чоловіків переміг Альбін Батицький із Польщі, а серед жінок кращою стала турецька спортсменка Бушра Унн. «Срібло» виграли Престов Брезін і Каторжина Войжичек (обоє - Польща).

У парному заліку серед чоловіків «золото» дісталося Альбіну Батицькому і Престову Брезіну, серед жінок - Бушрі Унн та Жуліде Юлгіс (Туреччина). Другі місця посіли Сергій Афанасенко і Сергій Соколов (Молдова), а також Олена Шингарьова (Харків) і Катаржина Войжичек.

У церемонії нагородження взяли участь заступники Харківського міського голови Олександр Попов та Світлана Горбунова-Рубан, директор департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, депутат міської ради Габріел Михайлов, консули Генерального консульства Польщі у Харкові Володимир Лещинський і Якуб Королівський, почесний консул Туреччини в Харкові Володимир Білий.

Зазначимо, що Харків на турнірі представляли Ігор Драпаковський, Ігор Каранін, Андрій Сушко, Василь Старіков, Олена Грабовська, Ольга Подпружнікова, Марина Джим і Олена Шингарьова.

Організатори - Харківська міська громадська організація осіб з інвалідністю «Креавіта» і Харківський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Довідка.

Турнір «Kharkov Open» - це міжнародний професійний турнір для тенісистів на інвалідних візках. Він офіційно входить у план тенісних турнірів «International Tennis Federation» і проходить як частина світової професійної серії «NEC Wheelchair Tennis Tour». Теніс на інвалідних візках входить у програму Паралімпійських ігор. Правила такого тенісу практично нічим не відрізняються від звичайних, принциповим є тільки право тенісиста-візочника продовжувати розіграш після другого відскоку м'яча від поверхні корту.

Харківська міська рада + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук