У Дніпрі відбувся перший тренінг з перевезення маломобільних пасажирів у громадському транспорті

19 Червня 2020 Друкувати цю новину

У Дніпрі відбувся перший тренінг з перевезення маломобільних пасажирів у громадському транспорті

У Дніпрі, у тролейбусному депо № 2, відбувся перший тренінг «Перевезення пасажирів. Супровід і допомога маломобільним пасажирам на транспорті». Протягом чотирьох місяців проведуть п’ятдесят занять для усіх водіїв та кондукторів – трамваїв, тролейбусів і автобусів великої місткості. Організацією займається ГО «Океан добра», реалізується проєкт коштом муніципального бюджету.

«Ми говоримо водіям, що людей з інвалідністю не так багато, і якщо вони користуються транспортом, то не вимагають незвичайних послуг для забезпечення їхнього комфорту з боку кондукторів і водіїв. Крім цього, є ще і маломобільні групи: вагітні, літні тощо. Ми намагаємося донести до водіїв і кондукторів, що від них залежить комфорт пасажирів, а також те, що в будь-який момент вони можуть опинитися у такому ж становищі», – розповіла керівниця комітету громадської ради при ДМР з питань житлово-комунального господарства, голова ГО «Океан добра» Ольга Волкова.

Одне заняття триває дві з половиною години і складається з теоретичної та практичної частини: слухачам пропонується декілька структурних вправ у форматі діалогу, після цього відбувається демонстрування засвоєних навичок.

«На них покладена велика місія – надати можливість усім людям проживати повноцінне життя без обмеження їх територіально. Дуже важливо, що місто Дніпро приєдналося до культури навчання водіїв і кондукторів», – додала організаторка тренінгів Галина Целовальниченко.

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.