У Дніпрі навчали кадровому менеджменту

22 Травня 2019 Друкувати цю новину

Навчаємо кадровому менеджменту

У Дніпрі триває дводенний семінар «Кадрове діловодство для бухгалтера, керівника, менеджера HR", який проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю в України та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» в рамках реалізації проєкту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення».

Мета заходу: підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

Семінар відбувається в режимі консультацій викладача, дискусій з учасниками та практичних завдань. Навчання враховує кадрову звітність у відповідності з вимогами законодавства про працю зі змінами 2018-2019 року.

У тренінгу беруть участь представники соціальних підприємств організацій людей з інвалідністю – учасників проєкту. Нагадаємо, що 23  підприємства громадських організацій осіб з інвалідністю було обрано за результатами анкетування та визначені громадські організації - партнери проєкту. Усі учасники отримали сертифікати міжнародного зразку. Тренером виступила керівник навчального центру, практикуючий кадровик Анна Степанова.

Проєкт «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення» реалізується Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проєктам і проєктам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки  фонду Aktion Mensch, НімеччинаОрієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю у Східному та Центральному регіонах України.

 

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.