У День білої тростини соціальні фахівці привернуть увагу до проблем незрячих львів’ян

15 Жовтня 2015
Друкувати цю новину

У четвер, 15 жовтня, о 12.00 год. до Міжнародного дня білої тростини в рамках кампанії «Відповідальне місто» працівники відділу соціальної роботи Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть захід «Відчуй на собі». Мета акції – вкотре закцентувати увагу громади до проблем незрячих людей.

Упродовж заходу соціальні фахівці поширюватимуть серед львів’ян інформацію про значення Дня білої тростини, здійснять соціальну ревізію кафе, закладів, кав’ярень, щодо облаштування та комфортного проведення часу для осіб з особливими потребами (незрячих) та за участю пересічних львів’ян проведуть експеримент із закритими очима на пішохідному переході.

Захід відбудеться на вулиці Пекарській (головний корпус Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького).

Найпоширенішими гаслами Міжнародного дня «білої тростини» є толерантність, рівноправ’я та інтеграція. Для нас, як для працівників соціальної сфери, важливо щоб для мешканців нашого міста це були не просто гарні слова, які репрезентують ставлення особи до оточуючих, а позиція, яку кожен готовий щодня демонструвати та відстоювати. Чимало незрячих та слабозорих людей є активною частиною громади Львова у різних сферах суспільного життя. Та попри те, і ці люди стикаються із нерозумінням оточуючих. Сьогодні біла тростина є не лише символом, допоміжним знаряддям при самостійному орієнтуванні в просторі, а є наочним свідченням сили людського духу, палких сердець, відкритості, взаєморозуміння.

Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар