У четвер відбудеться розважальний захід «Танці з зірками» для молоді з інвалідністю

4 Вересня 2017 Друкувати цю новину

У четвер відбудеться розважальний захід «Танці з зірками» для молоді з інвалідністюУ четвер, 7 вересня, о 17.00 год. у нічному клубі «Picasso» Львівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді буде організовано розважальний захід «Танці з зірками» для молоді з інвалідністю віком від 16 до 35 років.

Метою заходу є сприяння в організації інформаційного та розважального простору для молоді, створення позитивної атмосфери для цікавого та веселого дозвілля.

Учасники заходу матимуть змогу переглянути концертну програму за участі професійних хореографів та співочих зірок Львівської естради; потанцювати під відомі музичні хіти, а також отримати професійні уроки з танців від справжніх віртуозів своєї справи.

«Учасники зможуть подивитись виступ Театру тіней, де актори передадуть історію, яка пронизана розмаїтими відтінками людських почуттів, які розгортатимуться на сцені за допомогою мови тіла, жестів і символізму силуетів. Дійство проходитиме у веселій та дружній атмосфері та супроводжуватиметься смачним частуванням напоями, святковим тортом, а головне - гарним настроєм», - зазначають організатори заходу.

Контактна особа: Мельник Анна 096-987-89-31

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук