У Чернівцях аптеки відновлять знижки на ліки

7 Травня 2014 Друкувати цю новину

У Чернівцях аптеки відновлять знижки на лікиУ чернівецьких аптеках уже кілька тижнів не діють знижки для пенсіонерів та осіб з інвалідністю. На дверях в аптеці про це повідомляють оголошенням.

Фармацевти розповідають, що пенсіонерам, людини з інвалідністюм, чорнобильцям робили знижку в аптеці чотири відсотки, і зі 100 гривень можна було зекономити чотири гривні. Нині пільговики нарікають, що й це скасували.

У головному офісі аптечної фірми запевняють, що скасували знижки тимчасово.

- Цими пільгами користувалися тисячі людей, – пояснює генеральний директор медико-фармацевтичної фірми Микола Михайлов. – Спеціальні програми зі знижок в аптеках змушені були припинити на початку квітня через нестабільний курс долара й постійне підвищення цін на ліки, а також введення ПДВ. У критичний період знижку чотири відсотки ми вже не могли витримати. Нині валюта й ціни на ліки потроху стабілізувалися. Плануємо, що з 10 травня нам вдасться відновити ці знижки. Але економісти ще вираховують, чи не буде це вкрай збитково. Поки що важко сказати, яка знижка буде, і чи залишиться чотири відсотки.

Як повідомляє телеканал "Чернівці", що у фармацевтичній фірмі констатують, що ціни на ліки вже стабілізувалися. А загалом впродовж місяця ціни на ліки зросли від 20 до 50 відсотків.

Буковинська правда 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.