У Чернівцях вийде друком дитяча книга про подорожі зайчика, який пересувається на інвалідному візку

5 Листопада 2021
Друкувати цю новину

У Чернівцях вийде друком дитяча книжка про стандарти безбар’єрного середовища. Це історія про зайчика, який пересувається на інвалідному візку й вирушає у подорож.

Про це Суспільному повідомила комунікаційна менеджерка видавництва “Чорні вівці” Лілія Шутяк.

У книжці “Зайчик-нестрибайчик подорожує” йдеться про те, як головний герой уперше вирушає у справжню далеку подорож. Розповідатимуть, чи доступні переходи великого міста та як людині з інвалідністю потрапити до потяга чи автобуса. За словами авторки книги Оксани Драчковської, про стандарти доступного середовища говоритимуть простою, зрозумілою для дітей мовою.

книгаВидавництво “Чорні вівці”

Ілюстрації в книзі

“Зайчик-нестрибайчик подорожує» – наполовину нон-фікшн. На тлі захопливої історії про подорож героя та його рідних до великого міста розповідається про основи архітектурної та інфраструктурної доступності. І вони, як виявляється, надзвичайно прості”, – говорить Драчковська.

книгаВидавництво “Чорні вівці”

Ілюстрації в книзі

Книга “Зайчик-нестрибайчик подорожує” вийде друком у видавництві “Чорні вівці” на початку грудня 2021 року.

За словами авторки, вона не планувала писати продовження історії, але цю ідею їй повсякчас “підкидали” читачі. Раніше вийшла друком книга “Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама”. Головним героєм книги є син Драчковської Назар. У нього хвороба, яка вражає рухову систему.

Що відомо

  • Перша частина казки “Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама” отримала спецвідзнаку “Коронації слова”, потрапила до списків двох найпрестижніших книжкових рейтингів “Книга року BBC” і “Барабука”, а також стала переможцем у номінації “Література для дітей від 6 до 8 років” BookForum Best Book Award-2020.
  • Ілюстрації до книги створювала художниця, фіналістка Болонської виставки дитячих ілюстрацій Оксана Драчковська-молодша.
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар