У Бучі для людей з інвалідністю придбали спецавтобус

20 Січня 2017 Друкувати цю новину

У Бучі для людей з інвалідністю придбали спецавтобус13 січня члени громадської організації “Відгук” на чолі з керівником Світланою Стадніченко отримали у користування спецавтобус для перевезення людей на візках.

Після того як організація отримала грант, однією із умов якого було співфінансування придбання транспорту за кошти міського бюджету, керівник організації звернулася по допомогу до міського голови Анатолія Федорука.

“Кращого подарунка у ці святкові дні годі й чекати, – радіючи каже керівниця. – Тепер ми зможемо вирішувати питання значно швидше і комфортніше. Цього разу ще один приємний сюрприз очікував на людей, які ніколи не здаються, не опускають руки і вірять, що є керівники, які про цю категорію людей згадують не раз на рік, а намагаються жити проблемами і по можливості їх вирішувати”.

Перший рейс водій автобуса здійснив від домівок членів організації до “Акваріуса”, де на них чекав виступ “Лісапетного батальйону”.

Більшість із членів організації приїхали задовго до початку концерту, аби подивитися на красиво оформлену площу, поспілкуватися і подякувати Бучанському міському голові Анатолію Федоруку, який у ці свята допоміг людям з особливими потребами ще раз повірити у диво.

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.