У Бережанах відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

26 Грудня 2018 Друкувати цю новину

У Бережанах відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

Тернопільська область. 21 грудня 2018 року відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бережанської міської ради.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, а також представники місцевих владних структур. Новостворений ІРЦ розташований на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. У закладі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, корекційно-розвиткові кабінети облаштовано сучасними меблями, необхідним технічним забезпеченням та розвитковим обладнанням.

З цією подією бережанців привітав міський голова Володимир Музичка і щиро подякував усім, хто долучився до цієї справи. Після урочистого перерізання стрічки Всечесний о.Володимир освятив приміщення Центру та благословив на успішний розвиток кожної дитини - вихованця Інклюзивно-ресурсного центру.

Директор Ірина Сидор запросила присутніх оглянути Центр, ознайомитися із облаштуванням кабінетів для занять. Батьки разом з дітьми мали можливість із захопленням випробувати усі розвиткові зони новоствореної установи. Фахівці ІРЦ проводитимуть комплексну оцінку розвитку дітей віком від 2 до 18 років, надаватимуть корекційно-розвиткові послуги відповідно до потреб дітей, забезпечуватимуть педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть консультативну допомогу батькам та педагогам.

«Інклюзивно-ресурстний центр» Бережанської міської ради провадитиме діяльність з урахуванням таких принципів як: повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей та дотримання найкращих інтересів кожної дитини, доступність освітніх послуг з раннього віку.

У Бережанах відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

У Бережанах відкрили Інклюзивно-ресурсний центр

Бережанська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.