Цьогоріч у Кременчуцькому центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю пройшли реабілітацію 95 юних полтавців

4 Серпня 2016 Друкувати цю новину

Цього року на базі Кременчуцького міського Центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю вже пройшли реабілітацію 95 дітлахів із 5 районів Полтавщини.  Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Загалом, у першому півріччі 2016 року повний курс реабілітації пройшли 245 дітей із особливими потребами. Різні види реабілітації відвідувачі закладу проходили в умовах амбулаторного режиму, режиму денного перебування та  у відділенні денного догляду.

На базі Центру за звітній період відповідно до угод, укладених між Кременчуцькою міською радою та Глобинською, Кобеляцькою, Козельщинською, Кременчуцькою районними радами і Комсомольською міською радою, його фахівцями було надано комплекс реабілітаційних послуг 95 дітям-людини з інвалідністюм із  вище зазначених районів. Серед широкого спектру реабілітаційних заходів, якими охоплені діти до 18 років із вадами фізичного та розумового здоров’я, у Центрі соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю запроваджується професійна реабілітація.  Цього року її пройшли 20 дітей-осіб з інвалідністю віком від 14 до 18 років.

Новини Полтавщини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.