Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю прийняв першу групу вихованців

2 Лютого 2017
Друкувати цю новину

Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю прийняв першу групу вихованцівНовостворений Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, що на вулиці О. Теліги, 37 Г, прийняв першу групу дітей. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник. Інформація була опублікована на офіційному сайті столичної адміністрації.

– Наразі у Центрі проведено більшість організаційно-правових заходів, щодо забезпечення його повноцінного функціонування. Зокрема, заклад уклав договори на теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Призначено директора Центру та спеціалістів, проте ще триває кадровий набір деяких фахівців. Тож, упродовж місяця заклад запрацює на повну потужність, – зауважив Микола Поворозник.

За його словами, з метою забезпечення створення моделі надання спектру якісних соціальних послуг для дітей з інвалідністю передбачається розширення переліку послуг, зокрема, надання консультаційних послуг для батьків, створення ресурсного центру для спеціалістів, надання інформаційних послуг із застосуванням сучасних технологій, забезпечення роботи ком’юнітіцентру для спеціалістів, представників громадського сектора, представників цільової групи.

– У філософії Центру пріоритетною є дитина, з якою працюють фахівці та родина. У команді закладу працюють кращі фахівці з фізичної реабілітації, лікувальної фізкультури, ерготерапії, кінезіотерапії, динаміної пропріоцитивної корекції, фізіотерапії, спеціальні корекційні педагоги, психологи, лікарі дитячі невролог, психіатр, ортопед, педіатр тощо, – розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

До Центру можуть потрапити діти, які мають статус дитини з інвалідністю та зареєстровані в м. Києві.

Для попереднього визначення необхідності в реабілітації дитини з інвалідністю та визначення реабілітаційного потенціалу, а також черговості наповнення реабілітаційних груп для дитини та родини передбачені консультаційні дні – щовівторка з 9:00 до 17:00. У цей день працює реабілітаційна мультидисциплінарна команда. Після визначення необхідності в проведенні реабілітації за напрямами, реабілітаційною комісією Центру буде визначено першочерговість у проходженні та зарахуванні в дитини з інвалідністю до Центру. Про це родину буде повідомлено та запрошено на конкретну дату та час.

Документи для формування реабілітаційної справи дитини з інвалідністю в Центрі реабілітації дітей з інвалідністю:

  • паспорт батьків для уточнення місця проживання (Київ) та копія паспорту;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія довідки ЛКК про встановлення інвалідності дитині;
  • копія індивідуальної програми реабілітації;
  • заява офіційного представника дитини на проходження реабілітації в Центрі;
  • виписка з карти розвитку дитини за місцем проживання (виписка з Форми 112\о).

Центр працює з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 17:00.

Вечірній Київ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар