Триває підготовка до відкриття філії Буковинського центру реабілітації дітей у Старій Жадовій

Триває підготовка до відкриття філії Буковинського центру реабілітації дітей у Старій Жадовій
23 Січня 2023
Друкувати цю новину

Триває підготовка до відкриття філії Буковинського центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей у селі Стара Жадова. Питання розробки проєктно-кошторисної документації обговорили під час наради, яку провів голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

«У зв’язку із повномасштабною війною у краї значно збільшилося число дітей з інвалідністю та тих, які потребують відновного лікування. Тож реконструкція приміщення колишнього санаторію та відкриття там філії центру реабілітації як ніколи на часі. Маємо акумулювати для цього всі доступні ресурси», – сказав Олексій Бойко.

Під час наради ішлося також про можливість залучення для майбутньої реконструкції грантових коштів. Перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор та депутатка Юлія Грицку-Андрієш пообіцяли вивчити це питання.

Довідково

У колишній графській садибі, що в селі Стара Жадова, після приходу радянської влади облаштували дитячий санаторій. У 1996-1998 роках його закрили та приєднали до Центру відновного лікування та комплексної реабілітації дітей.

Будинок оточує річка та дендропарк, тож умови перебування там дітей максимально сприятимуть відновленню їхнього здоров’я.

Пресслужба обласної ради

Чернівецька обласна рада

  Категорія: