Триває виплата державних соціальних допомог та пенсій липня

23 Липня 2014 Друкувати цю новину

Триває виплата державних соціальних допомог та пенсій липняСтаном на 22 липня поштовим відділенням та банкам, у рамках І траншу державних соціальних допомог, для виплат малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-людини з інвалідністюм та людини з інвалідністюм з дитинства перераховано 2,4 млрд. грн.

Крім того, у період з 21 по 22 липня до регіонів вже надійшли кошти другого траншу державних соцдопомог. Для додаткової виплати допомог цього місяця направлено 272,6 млн. грн.

Водночас вчасно і відповідно до графіку відбувається фінансування та виплата пенсій. На сьогодні вже профінансовано 18,1 млрд. грн. пенсійних виплат липня. Коштами для здійснення пенсій також забезпечені міста Краматорськ, Слов'янськ та Слов'янській район Донецької області.

Поштові відділення можуть виплачувати пенсії включно по 24 липня, банківські установи – включно по 23 липня.

У містах Сніжне Донецької області, а також Красний Луч та Станично-Луганський район Луганської області, фінансування пенсійних виплат не здійснюється.

Урядовий портал

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.