Третій семінар з відкриття власної справи стартував у Вінниці

16 Травня 2016 Друкувати цю новину

16 травня у Вінниці розпочався триденний бізнес-тренінг з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти», який проводиться Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України в рамках міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної, фізичної реабілітації» Проєкт фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Третій семінар з відкриття власної справи стартував у Вінниці

В тренінгу беруть участь 20 осіб серед яких ВПО з інвалідністю, батьки, які виховують дітей з інвалідністю та учасник АТО. Учасники семінару приїхали з Луганської, Донецької, Сумської, Одеської, Вінницької та Київської областей.

В програмі тренінгу лекції із законодавчого регулювання підприємництва, порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності, ліцензування, оподаткування, написання бізнес-плану та практичні вправи.

Під час знайомства учасники семінару зазначили напрямки своєї майбутньої діяльності. Серед яких перукарська справа, фотоательє, пекарня, деревообробка, відкриття Інтернет-магазину, ковальство та інше. Мотивацією відкриття такої справи є не лише реалізація себе на новому місці проживання, а й допомога людям, які потрапили у таку ж складну життєву ситуацію.

Третій семінар з відкриття власної справи стартував у Вінниці

Учасників семінару зацікавила можливість в рамках проєкту пройти курсову підготовку з підвищення своєї професійної кваліфікації та взяти участь у конкурсі міні-грантів на відкриття власної справи.

Семінар проводить працівник Дніпропетровського обласного центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Катерина Федорцева.

Третій семінар з відкриття власної справи стартував у Вінниці

Сподіваємось, що тренінг пройде на високому професійному рівні. Учасники матимуть змогу обмінятися досвідом діяльності з тими, хто вже має статус ФОП, а також зацікавить інших до відкриття власної справи

Необхідно зазначити, що в рамках проєкту вже 45 осіб пройшли навчання на тренінгах з відкриття власної справи, що раніше пройшли у Дніпрі та Харкові, 2 учасника вже відкрили ФОП та отримали по 1000 дол. США на придбання обладнання.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.