Тренінг «Фандрайзингові кампанії для здійснення діяльності громадських організацій»

7 Травня 2015 Друкувати цю новину

n1Ilw50XCxs22-24 травня 2015 року в м.Суми відбудеться тренінг «Фандрайзингові кампанії для здійснення діяльності громадських організацій» для активної молоді, представників ініціативних груп та громадських організацій Сумської, Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей. Захід проводиться в рамках проєкту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

Суть заходу: під час проведення тренінгу учасники отримають базові знання та навички з ведення фандрайзингових кампаній для здійснення діяльності громадських організацій, роботі з фінансовими партнерами, пошуку ресурсів на проведення заходів. За допомогою майстер-класів, ділової гри та інших інтерактивних форм роботи ви отримаєте знання, необхідні для ефективної роботи своєї локальної громади.

Учасники: активісти, студенти, представники ініціативних груп із вищезазначених областей, представники громадських організацій віком від 16 до 25 років.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони та за виконання умов участі в заході. Учасники мають дотримуватись програми заходу, брати активну участь в ній. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

ВАЖЛИВО: при заповненні анкети зверніть, будь ласка, увагу на умови участі в заході! З метою уникнення непорозумінь під час проведення заходу у цьому документі описані всі вимоги до учасників, яких необхідно дотримуватись.

Для участі у відборі Вам необхідно заповнити анкету до 20.00 14 травня 2015 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть. Результати відбору будуть відомі до 20.00 15 травня 2015 року.

За детальною інформацією звертайтесь:
+380957312988, +380930624792,
luchaninova.natalka@gmail.com (Дєнісова Наталка)

Сайт СОКМО: http://www.molod.sumy.ua/

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.