В Дніпрі та Запоріжжі відбудуться Тренінги з питань формування політики раннього втручання

19 Травня 2017 Друкувати цю новину

В Дніпрі та Запоріжжі відбудуться Тренінги з питань формування політики раннього втручання

29-30 травня 2017 року в м. Дніпро та 6-7 червня в Запоріжжі Національна Асамблея людей з інвалідністю проведе тренінги з питань формування політики раннього втручання на місцевому рівні, за участі представників державних структур, організацій батьків, які виховують дітей з інвалідністю та ризиком виникнення порушень, представників  ЗМІ.

Метою даних тренінгів є поглиблення знань цільових груп щодо існуючої на міжнародному та національному рівнях системи раннього втручання, сприяння об’єднанню  зусиль у проведені змін і впроваджені раннього втручання  на місцевому та національному рівнях.

Дані тренінги є частиною заходів в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння і запровадження національної платформи раннього втручання, яка має  будуватиме діалог між громадянським суспільством  і урядом щодо  формування політики раннього втручання в Україні.

Меморандум підписали Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти, Міністерство соціальної політики, Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Фундація «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейська асоціація раннього втручання «EURLYAID»,   Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)

Заходи реалізуються в рамках проєкту «Розвиток раннього втручання в Україні», який впроваджує Національна Асамблея людей з інвалідністю за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Тренінги з питань формування політики раннього втручання на місцевому рівні відбудуться в Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій областях

Контактна особа: Лариса Байда, office@ naiu.org.ua, тел. 044 -279-61-82

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.