Тренінг «Соціальний супровід людей з інвалідністю на робочому місці»

13 Грудня 2018 Друкувати цю новину

В Києві розпочався дводенний тренінг «Соціальний супровід людей з інвалідністю на робочому місці», що проходить в готелі Братислава, організований Представництвом ООН в Україні, Міжнародною організацією праці, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, ВОЗ та Європейським регіональним бюро. Захід відбувається в рамках спільної програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні».

Цілі тренінгу: підвищити рівень знань про контекст надання послуги супроводу на робочому місці: нормативне підґрунтя, стандарт послуги, суб'єкти надання, соціальне замовлення послуги; ознайомити учасників тренінгу з особливостями здійснення супроводу людей з інвалідністю на робочому місці.

Основні теми, що будуть розглядатись: нормативне підґрунтя надання послуги супроводу на робочому місці, суб'єкти надання, соціальне замовлення послуги; поняття супроводу на робочому місці; етапи супроводу на робочому місці; цілі, цільові групи, функцій фахівця із супроводу, а також види підтримки.

Під час заходу учасники тренінгу отримають знання та навички щодо здійснення супроводу на робочому місці людей з інвалідністю.

Тренерами виступають: Оксана Волгіна - Консультантка ПРООН із супроводу на робочому місці, заступник директора БО «Соціальна служба «Віфанія», ст. викладач Національного Університету «Києво-Могилянська академія» та Роман Штогрин - директор державної установи «Центр комплексної реабілітації «Поділля», які проводили апробацію послуги супроводу на робочому місці в рамках проекту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.