Тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій» (Київ)

20 Липня 2017 Друкувати цю новину

Тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій»4-5 серпня 2017 р. у м. Київ відбудеться дводенний тренінг «Інновації в діяльності неурядових організацій». До участі запрошуються організації Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської області які працюють з ВПО. Дедлайн - 25 липня 2017 р.

До участі запрошуються представники неурядових організацій, які:

  • працюють з внутрішньо переміщеним особам;
  • працюють та знаходяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
  • є юридично зареєстрованими організаціями,

а також зацікавлені у розвитку громадської організації, яку представляють, готові використовувати отримані знання та здобуті навички у подальшій роботі.

Організації ознайомляться з новітніми інструментами будування роботи в організації, відтестують свої ідеї та перевірять гіпотези, що стосуються цільових аудиторій, знайдуть варіанти інноваційних продуктів\послуг для своєї організації та багато всього іншого, що допоможе по-новому використовувати ресурси організації для кращих результатів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету до 24:00 25.07.2017. Результати будуть повідомлені не пізніше 27.07.2017. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Більш детальна інформація щодо заходів буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: s.tkachenko@r2p.in.ua

Тренінги відбудуться у рамках проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки  демократії (NED).

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук