Тренінг для роботодавців у Харкові

29 Червня 2018 Друкувати цю новину

5 липня  2018 року у м. Харків відбудеться Тренінг для роботодавців «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ НА ВІДКРИТОМУ РИНКУ ПРАЦІ»

Організатори: Всеукраїнська громадська спілка «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Харківський обласний центр зайнятості та Харківський міський центр зайнятості. 

Мета заходу - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Тренінг відбудеться в приміщенні Харківського міського центру зайнятості  (м. Харків, вул. Шевченка,137).

До участі запрошені директори підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом. Контактна особа: Вікторія Назаренко 0937711060.

Тривалість тренінгу з 10.00 до 14.30. Початок реєстрації 9.30.

Захід проводиться в рамках реалізації в Україні  Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який впроваджується в Україні Національною Асамблеєю людей з інвалідністю  України спільно  UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук