Тиждень добра

20 Травня 2013 Друкувати цю новину

школа-інтернат ДовіраЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Довіра», спільно з Українсько-канадським проектом «Інклюзивна освіта дітей з особливими потребами в Україні», Педагогічним коледжем ЛНУ ім. І.Франка та театром тіней «Картинка», у період із 20 до 22 травня 2013 року організовує та проводить Тиждень добра, присвячений Великодню, Дню Матері, Дню міста Львова та Міжнародному дню захисту дітей.

Метою «Тижня добра» є привернути увагу громадськості до осіб із особливими потребами; допомогти людям стати добрішими, уважнішими, милосерднішими, терпимішими один до одного та до самих себе.

Об’єднання трьох важливих свят, а також Дня захисту дітей теж не випадкове.

Адже, Великдень – найвеличніше свято для кожного християнина, Днем Матері вшановуємо найріднішу для кожного з нас людину, до того ж – усі ми львів’яни – одна велика родина, яка у ці дні традиційно відзначає День Міста.

1 червня – День захисту дітей, які є нашим майбутнім. А наші діти потребують захисту, підтримки, любові та розуміння трішки більше, ніж інші.

Запрошуємо Вас у вівторок, 21 травня 2013р. відвідати заходи, які проводитимуться в рамках Тижня добра.

Програма заходів:

10.00 – 11.00 – презентація школи, перегляд тематичного фільму, концерт «Країна дитячих мрій»;

11.00 – 12.30 – спортивні естафети для учнів молодшої школи, дитячий арт-візаж, виконання колективного панно «Львове! Ми – твої діти»;

12.30 – 15.00 – мистецькі майстер-класи для школярів.

Школа-інтернат «Довіра» 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.