Табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації»

30 Липня 2013 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Громадською організацією «Товариство «Зелений Хрест» провели 16 – 20 липня 2013 року Учбово-реабілітаційний табір для молоді з інвалідністю «Активний туризм та рекреація. Можливості реабілітації». Під час проведення табору учасники взяли участь у сплаві по Дністровському каньйону (м. Івано-Франківськ), отримали навички експлуатації та керування плавзасобом, ознайомилися з сучасними методиками та особливостями сплаву для людей з інвалідністю та перебуванні в природному середовищі.

Коментарі учасників:

Валентина Д. (І гр. інв. пересувається на візку) ......Проте не уявляла, як можна в інвалідному візку плисти по річці та ще й веслувати. Адже попервах гадала, що організатор пожартував коли на моє запитання: «Чи будуть візочники гребти?», відповів: «Ну, а як же? Звичайно!». Тож з, веслами в руках з почуттям відповідальності ми плили тихим Дністровим плесом. Ті відчуття неможливо передати - щось неймовірне.

Ольга Ш. (ІІ гр.інв. загального захворювання) ......Це вперше я попала на сплав по річці... Здавалося, що вже бачила багато чого! Але це!.. В такому випадку кажуть: «Просто нема слів».

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук