Табалов показав кіровоградським дітям-людини з інвалідністюм Верховну Раду

25 Червня 2013
Друкувати цю новину

Перша в історії держави екскурсія до Верховної Ради для кіровоградських дітей-осіб з інвалідністю, чиє життя обмежене інвалідним візочком, відбулася днями за сприяння народного депутата Андрія Табалова.

Як повідомляється на сайті депутата, до нього звернулася голова Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-осіб з інвалідністю «Серце матері» Людмила Шукрута з проханням допомогти організувати екскурсію.

З огляду на те, справа стосується особливих дітей, Андрій Табалов організував захід так, щоб маленьких туристів у інвалідних візах на таксі доставили до автобуса. Крім цього, він забезпечив кожну дитину сніданком, а після екскурсії Радою вся кіровоградська делегація пообідала у парламентській їдальні поруч з народними депутатами.

Екскурсовод розповів дітям про історію будівництва пам’ятки архітектури – приміщення Верховної Ради. Побували вони у парламентських кулуарах, де на згадку сфотографувалися разом з Андрієм Табаловим біля відомої картини Олексія Кулакова «Державотворення».

Найбільший інтерес і захоплення у дітям викликала сесійна зала. Деякі з з них навіть залишили свої письмові послання депутатам, на чиїх місцях вони сиділи.

«Щоб зайти в парламент дітям довелося долати понад сто сходинок. Труднощі виникли ще на порозі парламенту. Інвалідні візки просто не проїжджали у двері. Тих, хто не міг йти, дорослі несли на руках. На жаль, Рада не пристосована для відвідання людьми з особливими потребами. Я ініціюватиму звернення до народних депутатів, аби передбачити у державному бюджеті кошти на облаштування пандусів у приміщенні парламенту. Сподіваюся, що вони з розумінням поставляться до цієї проблеми і підтримають мою ініціативу», — підкреслив народний депутат Андрій Табалов.

Новини Кіровоградщини

  Категорія: