Сумський обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай»

4 Червня 2014
Друкувати цю новину

Сумський обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай»Директор Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Артем Курило та заступник директора Людмила Тітарєва відвідали Сумський обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай», який традиційно проводиться на базі відділення змішаного типу (с. Рибці) Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю. Зібравши дітей з обмеженими можливостями в одну дружну єдину родину фестиваль надав можливість продемонструвати свої здібності в різних номінаціях (вокальний та розмовний жанр, хореографія, пантоміма, фокуси). Фестиваль зібрав близько двохсот дітей – осіб з інвалідністю із районів та міст Сумської області.

Артем Курило висловив привітання учасникам та гостям фестивалю «Розмай» та вручив подарунок для Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю.

У Фестивалі взяли участь 18 колективів із 16 міст і районів області.

Усі колективи отримали диплом учасника Фестивалю. За підсумками роботи журі, найкращі виступи концертної програми, переможці у виставці дитячих робіт „Добро очима дітей” були відзначені грамотами за номінаціями, подяками та подарунками.

Мета Фестивалю – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-осіб з інвалідністю засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка, забезпечення рівних можливостей дітей з особливими потребами, створення сприятливого соціуму для розвитку творчого потенціалу, виявлення їх індивідуальності в усіх жанрах мистецтва, розширення кругозору та розвитку, інтелектуального рівня, творче спілкування між дітьми, фахівцями реабілітаційних установ та обмін досвідом. Участь у фестивалі надає можливість їм самореалізуватися, представити свої творчі доробки, зростати духовно, і зрештою, жити повноцінним життям, відчуваючи всю палітру його яскравих і неповторних форм.

Фестиваль дитячої творчості «Розмай» – це завжди феєрверк фантазії, фонтан емоцій і, взагалі, особливе довгоочікуване свято для дітей-осіб з інвалідністю, яке проходить під девізом: «Рости сміючись! Розвивайся граючи! Легко долай труднощі! Впевнено іди до своєї мрії!».

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар