Сучасний світ і незрячі

Сучасний світ і незрячі
10 Жовтня 2011
Друкувати цю новину

Сучасний світ непростий. Серед виру людських пристрастей людини з інвалідністюм не затишно. Сліпота ж найтяжча категорія інвалідності, а ще гірше, коли людина сліпа духовно.

Як збагатити душі незрячих, залучивши їх до суспільно-корисної діяльності, щоб вони не залишилися на узбіччі життєвої дороги і займали активну позицію – радилися учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції „Сучасний світ і незрячі”, яка проходила в м. Луцьку і завершилася зверненням до народних депутатів України, депутатів місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, всієї громадськості, до кожного, кому не байдужа доля тих, хто втратив зір.

Вона присвячувалася 60-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 175-річчю від дня утворення Київського Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

 У ній брали участь вчені і практики з міст Києва, Бреста, Чернівців, Тернополя, Львова. Матеріали науково-практичної конференції пропонуються зацікавленому читачеві.

Правління Волинської обласної організації УТОС дякує всім, хто долучився до проведення конференції. Це, насамперед, Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, зокрема: кафедра тифлопедагогіки, Всеукраїнське громадське соціально-політичне об’єднання Національна асамблея осіб з інвалідністю України, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Волинський державний університет ім. Лесі Українки, Брестський інститут ім. О.С. Пушкіна, Луцький державний технічний університет.

Висловлюємо вдячність педагогічному колективу Луцького консультативного пункту Київської міжобласної школи для сліпих і слабозорих, вчителям Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня для слабозорих, працівникам навчально-методичного центру профспілок, усім, хто підготував матеріали для цього видання, а також тим, хто виступив на форумі, зокрема:

проректору з навчально-виховної роботи Волинського державного університету ім. Лесі Українки, доктору фізико-математичних наук, професору Давидюку Г.Є.;

ректору Волинської духовної семінарії, митрофорному протоієрею, отцю Петру Влодику;

заступнику голови виконавчого комітету Луцької міської ради Валійко О.П. і  Богатирьовій А.І., Войтюк Л.М., Кардаш Н.І., Кардашу В.В., Коліснику О.П., Мельничуку О.П., Понєдєльник Л.А., Шабалі Я.М.

Висловлюємо подяку оргкомітету конференції, який доклав чимало зусиль у створенні умов для плідної праці вчених і практиків. 

18big

  Категорія: