Субгрант для надання соціальної підтримки хворим на мультирезистентний туберкульоз

13 Серпня 2015 Друкувати цю новину

Міжнародна організація РАТН оголошує відкритий конкурс з відбору НУО на одержання субгранту для надання допомоги та соціальної підтримки хворим на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ) з метою зменшення та запобігання відривів від лікування в Полтавській та Миколаївській області.

PATH в тісній співпраці з міжнародною організацією боротьби з ТБ KNCV Tuberculosis Foundation, Міністерством охорони здоров’я України та ДУ «Український центр контролю за соціально-небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України», а також з обласними управліннями охорони здоров’я та громадськими організаціями Миколаївської та Полтавської областей впроваджує проєкт «ChallengeTB», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), для надання технічної допомоги національній Програмі боротьби з ТБ в посиленні заходів контролю МРТБ, а також обласним програмам в організації амбулаторного лікування хворих на МРТБ шляхом надання комплексу послуг, зосереджених на задоволенні потреб пацієнта.

Мета проєкту – покращення результатів лікування хворих на МРТБ завдяки зниженню показників смертності, відривів від лікування, покращення виявлення та діагностики випадків МРТБ та розширення доступу до отримання послуг та лікування.

Метою конкурсу є визначення організації-переможця, яка здійснюватиме діяльність за напрямком: пацієнт - орієнтований підхід та лікування.

Зміст робіт: Надання послуг з соціальної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз під час проходження амбулаторної фази лікування.

Загальна вартість проєкту у доларах США - 100,000

Сума фінансування кожного вибраного учасника буде залежати від загальної кількості обраних НУО та кількості пацієнтів взятих на супровід.

Термін реалізації проєкту – з 01.10.2015 р. до 30.09.2016 р.

Географія реалізації проєкту – Полтавська та Миколаївська області

Критерії для претендентів та загальні завдання Проєкту знаходяться  у повному тексті оголошення у прикріпленому файлі.

У разі виникнення питань, звертайтесь, будь ласка, до Олени Кононової ekononova03@gmail.com або за телефоном у Києві 044-4962628.

Файли

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.