Створення безбар’єрного середовища в Ліцеї № 8 м. Краматорськ

8 Травня 2020 Друкувати цю новину

Тренінг з інклюзивної освіти

Багато людей не замислюються над таким поняттям, як «доступність» та не помічає чи існує   доступність в  повсякденному житті,  а для когось  «пандус», «поручень» - це життєво необхідні речі. Це можливість відвідати школу, лікарню, магазин та багато інших закладів... нажаль багато інфраструктурних об'єктів є недоступними в м. Краматорськ, не дивлячись на плідну працю Комітету доступності та громадських організацій людей з інвалідністю.

Завдяки проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children» в економіко-гуманітарному ліцеї № 8, який є архітектурно недоступним для дітей з інвалідністю, були встановлені поручні  по всьому периметру першого та третього поверхів, щоб діти з порушенням опорно-рухового апарату, які навчаються у ліцеї, мали змогу самостійно пересуватися та бути незалежними від інших. Це маленький, але дуже важливий крок.

Мріємо, щоб усе навколо нас стало універсальним та щоб всі діти навчалися в рівних  та комфортних умовах! Дякуємо керівництву ліцею за розуміння проблем та необхідність створення безбар’єрного середовища.

 

 

 Ангеліна Скачко, Регіональний координатор проєкту

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.