Сто талановитих учасників з різних куточків Прикарпаття зібрав фестиваль «Повір у себе!»

5 Червня 2015 Друкувати цю новину

В обласній філармонії розпочався XVI-ий фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!».

IMG_3921 (2)

Цього року захід зібрав сто учасників віком до 18 років з різних куточків Прикарпаття. Вони мають пісенний та музичний таланти, вміють декламувати поезію, танцювати, малювати, створювати вироби декоративно-прикладного мистецтва. Родзинкою фестивалю стане виступ сестер Барбанових з м. Івано-Франківська, які у минулому році представляли область на ІІ Всеукраїнському фестивалі творчості дітей з обмеженими можливостями «Сяйво дитинства». Порадують гостей заходу, серед яких є представники влади, громадських і благодійних організацій, також інші не менш яскраві виступи та творчі роботи.

«Переконаний, що сьогодні в цьому залі є майбутні відомі поети, письменники, художники, фотомитці, майстри декоративного мистецтва, музиканти. Ми віримо у вас! – сказав, вітаючи учасників фестивалю, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк. – Вітаю вас з тим, що ви є на цьому святі, можете побачити один одного, поспілкуватися, показати свої досягнення».

Затишну і творчу атмосферу для присутніх на фестивалі створили музиканти академічного камерного оркестру філармонії «Harmonia Nobile».

Івано-Франківська ОДА + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.