Стійкі та незламні: родини дітей з інвалідністю зібралися на психолого-реабілітаційному таборі у Вінниччині

Стійкі та незламні: родини дітей з інвалідністю зібралися на психолого-реабілітаційному таборі у Вінниччині
11 Липня 2024
Друкувати цю новину

З 30 червня по 5 липня 2024 року у Вінницькій області пройшов психолого-реабілітаційний табір для дітей та молоді з інвалідністю, а також їхніх батьків/опікунів, організований Громадською організацією «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Табір зібрав 10 сімей з різних територіальних громад України, більшість з яких мають власний досвід перемоги над викликами війни та інвалідністю своїх дітей. Учасники зазнали не лише фізичних випробувань, а й вчилися жити із вірою у майбутнє, відкриваючи нові можливості у спільноті однодумців.

Організатори заходу зробили все, щоб сприяти покращенню психічного здоров’я, відновленню внутрішніх ресурсів, запобіганню вигоранню та стабілізації психо-емоційного стану учасників.

Програма табору включала екскурсії, психологічні тренінги, арт-терапію. Обмін досвідом щодо кращих практик адвокації прав та інтересів дітей та молоді з інвалідністю в територіальних громадах під час війни, що відбувся під час роботи табору, наснажив учасників, здружив їх і об’єднав заради майбутнього їх дітей.

Все це проходило в інклюзивному та безпечному середовищі села Дорожне, де учасники могли на мить забути про страх війни та насолодитися спокоєм.

Завершуючи табір, керівниця Громадської організації «Відкриті серця» Світлана Демко висловила щиру вдячність учасникам за спільну роботу та сподівається на подальшу співпрацю та зустрічі у майбутніх проєктах.

 

Відгуки учасників:

Папа Юрій з Києва: “Ми вже вдома. Дякую організаторам та учасникам!”

Мама Надія: “Усім ще раз дякую за свято дня народження для Інни! Інночка така рада ще й досі!”

Мама Наталія із Сумської області: “Дякую за нові знання та навички. Бажаю Вам процвітання, успіху, міцного здоров’я та терпіння!”

Дорогі Незламні мами: “Ви усі класні, сильні, потужні. Маю надію на подальше спілкування. Тримаймось.”

Мама Наталія з Запоріжжя: “Дякуємо за літній подарунок у вигляді психологічно-реабілітаційного табору! Хочеться ще!”

І таким чином, спогади про ці дні продовжують обогащувати серця учасників, даруючи надію та віру у щасливе майбутнє.

Миру нам усім і скорішої Перемоги!

 

Цей захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Криза в Україні: Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю (2-га фаза), який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму інвалідності (EDF) та Християнської місії незрячих (CBM).

#EDF #CBM #НАІУ #Відкриті_серця  #реабілітація