Стартував проєкт по забезпеченню доступу до правосуддя осіб з інвалідністю на Чернігівщині

7 Березня 2013 Друкувати цю новину

Україна ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю (КПІ) і в даний час досягла значного прогресу в розвитку і зміцненні національних механізмів з рівності осіб з інвалідністю.

Тим  не менш, завдання полягає в тому, щоб продовжувати зусилля щодо забезпечення ефективної реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю для того, щоб інваліди могли повною мірою користуватися всіма правами і основними свободами на рівній основі з іншими людьми.

Практика нашої організації, а також практика інших партнерських організацій свідчить, що існують певні бар'єри для отримання правової допомоги для широкої громадськості і особливо для людей з обмеженими можливостями.

Метою проєкту є забезпечення рівного доступу до системи правосуддя осіб з інвалідністю в Чернігівській області  шляхом сприяння реалізації Конвенції  про права осіб з інвалідністю (стаття доступ до правосуддя) і зміцнення потенціалу організацій осіб з інвалідністю щодо захисту  своїх прав.

Моніторинг, надання юридичних послуг, освітня та інформаційна діяльність є складовими частинами діяльності за проєктом та в повній мірі відповідають сьогоднішнім потребам цільових груп.

Діяльність проходить  в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

siver.info

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.