Стартував он-лайн семінар «Дізнайтесь більше про фізичну терапію»

Стартував он-лайн семінар «Дізнайтесь більше про фізичну терапію»
25 Червня 2020
Друкувати цю новину

Україна на карантині, але це не привід повністю випадати з життя. На платформі ZOOM розпочав свою роботу Інформаційний он-лайн семінар «Дізнайтесь більше про фізичну терапію» для організацій та установ Запорізької області, який проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Це вже третій семінар, який Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію». Основна мета: підвищення обізнаності щодо важливості отримання якісних реабілітаційних  послуг для поліпшення якості життя осіб, які їх потребують.

Нагадаємо, що перший такий захід успішно відбувся наприкінці минулого року у Києві. І ще один пройшов наприкінці лютого ц.р. у Львові. Із-за карантину організаторам прийшлось перенести семінар в он-лайн простір.

Захід триватиме два дні. В перший день учасники ознайомились з історією становлення та реформування послуг фізичної терапії в Україні;  розглянули та обговорили компетенції фізичного терапевта та ерготерапевта в реабілітаційному процесі;  різницю між фізичною терапією та системою лікувальної фізичної культури.

Завтра учасники ознайомляться з  роллю членів мультидисциплінарної команди, обговорять встановлення цілей на рівні участі та діяльності згідно Міжнародної класифікації функціонування (МКФ).  А також дізнаються про основні відмінності реабілітаційного процесу базованого на біопсихосоціальній моделі від медичної моделі реабілітації.

У семінарі беруть участь представники неурядових організацій осіб з інвалідністю, організації захисту прав пацієнтів, організації, які здійснюють підбір та забезпечення допоміжних засобів, надавачі послуг з фізичної терапії м. Запоріжжя та області.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкуйте за нашими новинами.

#НАІУ #Фізична_терапія

  Категорія: