Стартував новий Індекс корпоративної рівності – 2020

3 Вересня 2020
Друкувати цю новину

Доводимо до вашого відома інформацію стосовно Українського Індексу корпоративної рівності, який був започаткований в тому числі Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Просимо залучати зацікавлені компанії до участі.

Індекс корпоративної рівності дякує за те, що брали участь в дослідженні минулі роки і запрошує до участі і цього року, тим паче що презентовано новий опитувальник - він став простішим. Вперше за історію свого існування Індекс звертає окрему увагу на роль малого бізнесу, у тому числі фізичних осіб-підприємців, у забезпеченні поваги до прав людини, цінностей рівності, недискримінації, різноманіття й інклюзивності.

Стати учасницею Індексу-2020 ваша компанія може за посиланням. Кінцевий термін заповнення опитувальник - 23 жовтня.

*Український Індекс корпоративної рівності існує з 2013 року. Він включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності.

Проєкт реалізується громадськими організаціями «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Більш детально про Індекс корпоративної рівності:

http://cei.org.ua

https://www.facebook.com/ceiukraine/

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар